Перша ліга

«З фінансами усе дуже тяжко»: легендарний ексгравець Ворскли розкрив масштаби проблем клубу

Артем Жилінський
35
Володимир Чеснаков. Фото: Ворскла
Володимир Чеснаков повідомив, що погодився на пропозицію нового керівництва Ворскли, щоб допомогти клубу зберегти позиції у Першій лізі на тлі серйозних фінансових труднощів.

Легендарний захисник Ворскли Володимир Чеснаков в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» розповів про повернення до клубу, де він тепер обійняв посаду спортивного директора.

«Три дні тому мені зателефонував новий гендиректор Максим Гарус і запропонував таку посаду. Сказав: «Я розуміюся на фінансах, а у футболі не дуже розуміюся. Тому потрібен посередник між командою та керівництвом, який допоможе утримати Ворсклу у Першій лізі». Мені донесли, що з фінансами усе дуже тяжко. Я прийшов на громадських засадах».

Також Чеснаков прокоментував фінансову ситуацію в команді, підтвердивши наявність боргів та складне економічне становище, що впливає на роботу клубу та його розвиток.

«Там і борги тягнуться, і грошей в клубі нема. Усе, що ви кажете, так і є. Усе майно клубу у заставах, кредитах. Загалом ситуація дуже сумна, скажімо так, до якої довели минулі керівники. Хочеться матюкатися, ви самі розумієте. Коли я йшов сюди, то уявляв собі ситуацію одним чином, а коли зіштовхнувся з реальними проблемами…»

  • Футболіст виступав за Ворсклу з 2007 по 2024 рік, провівши 416 матчів та забивши 17 голів. 
  • Разом із полтавською командою він став володарем Кубка України у 2009 році.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри