Перша ліга

«Жодних протиріч»: жорстка реакція Металіста 1925 на чутки про ван Леувена

Олександр Карпенко
89
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 зберігає повну довіру до головного тренера Патріка ван Леувена, якого за чутками можуть звільнити в разі невиконання завдання про вихід в УПЛ.

Генеральний директор Металіста 1925 Антон Іванов категорично відкинув подібний розвиток подій та підтвердив повну довіру до ван Леувена.

«Не розумію, нащо це обговорювати. Немає жодного приводу. Команда на зборі, готується до другої частини чемпіонату. Всі працюють в гарному настрої. У нас повна довіра ван Леувену та всій команді. У нас одна мета, над якою ми важко працюємо, – вихід в УПЛ. Не знаю, кому потрібно розхитувати цей човен. У нас  немає жодних протиріч», – сказав Іванов Tribuna.

Раніше повідомлялося, що ван Леувен в разі невиходу Металіста 1925 в УПЛ втратить роботу, а на його місце почали свататти наставника Руха Віталія Пономарьова.

  • За підсумками першої частини сезону Першої ліги Металіст 1925 фінішував на другій сходинці у турнірній таблиці Першої ліги (Група В).
  • Змагання у «чемпіонській» групі  мають розпочатися 6 квітня, а закінчити 23 травня.
  • Команди з групи на «вибування» за планом мають почати грати 30 березня, закінчити 30 травня.
  • Передбачені плейоф між Першою та Другою ліг (23 і 30 травня), УПЛ та Першої ліги (29 травня та 1 червня).
Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
100000 грн
Сайт