Друга ліга: вінницька Нива знищила Кремінь-2, київський Локомотив переміг Тростянець

Переглядів 381
Віктор Глухенький
Налаштування гравців вінницької Ниви на гру. Фото: ФК Нива
В четвер, п’ятого жовтня, двома поєдинками в Кременчуці та Києві розпочався одинадцятий тур в українській Другій лізі. Обидва матчі видалися результативними.

Кременчуцький Кремінь-2 впевнено йде на дно, а точніше – не піднімається з нього від початку чемпіонату. Чергової розгромної поразки головному аутсайдеру ліги завдала вінницька Нива.

Підопічні Юрія Ярошенка розбили своїх суперників на друзки, відвантаживши в сітку їх воріт чотири голи ще в першому таймі.

Один з голів до свого активу записав граючий президент Ниви Артур Загорулько.

Значно цікавішим, з огляду на інтригу й боротьбу, видався поєдинок в Києві, де місцевий Локомотив лише на другій доданій хвилині вирвав перемогу у Тростянця.

Героєм «залізничників» став досвідчений, 34-річний Олександр Бринько.

Україна. Друга ліга

11-й тур

Кремінь-2 – Нива (Вінниця) 0:5 (0:4)

Голи: Швець, 3, Страшкевич, 14, Петленко, 39, Загорулько, 44, Євцов, 63.

Локомотив – Тростянець 2:1 (1:1)

Голи: Титаренко, 16, Бринько, 90+2 – Грищенко, 35.

Ще чотири поєдинки 11-го туру Другої ліги будуть зіграні завтра, 6 жовтня:

• Реал Фарма – Рух-2 12:00
  • Чайка – ВАСТ Миколаїв 12:30
  • Звягель – Дружба 13:00
  • МФК Металург-2 – Кудрівка 13:45
  • Заключним матчем одинадцятого туру стане гра між ЮКСА та Скалою 1911. Він запланований на 7 жовтня. Початок гри о 12:30.