Екстренер збірної України залишив Металург: відомий фахівець попрощався з фанатами клубу
Запорізький Металург та головний тренер Сергій Ковалець офіційно припинили співпрацю по взаємній згоді сторін. Фахівець очолив команду у січні цього року та пропрацював із клубом до кінця сезону, після чого сторони вирішили завершити співпрацю.
«У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату. Тому спільно з керівництвом клубу прийняли рішення припинити співпрацю», — цитує Ковальця клубна пресслужба.
Ковалець подякував запорізьким вболівальникам, футболістам та менеджменту клубу, який виконав усі домовленості, тому у фахівця не залишилося жодних претензій.
«Хочу подякувати вболівальникам Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані. Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу».
- У кампанії-2025/26 запорізька команда фінішувала на останньому місці в Першій лізі України, через що втратила місце в дивізіоні.
- Наступного сезону Металург виступатиме уже в Другій лізі.