2 ліга

Названо найкращого головного тренера і футболіста Другої ліги: ПФЛ роздала нагороди за підсумками сезону

Богдан Чернишевський
70
Володимир Ковалюк. Фото: НК Пробій
Професіональна футбольна ліга офіційно оголосила найкращого тренера, найкращого гравця і найкращого бомбардира Другої ліги за підсумками останньої кампанії.

ПФЛ в ході останньої конференції організації назвала найкращого головного тренера, найкращого гравця і найкращого снайпера Другої ліги в минулому сезоні.

Як і в Першій лізі, всі три номінації на рахунку чемпіона, у Другій лізі ним став Пробій (Городенка). Найкращі в обох лігах ПФЛ визначаються шляхом таємного анкетування клубів.

Індивідуальні нагороди Другої ліги від ПФЛ (за підсумками анкетування клубів)

  • Найкращий тренер: Володимир Ковалюк (Пробій, Городенка)
  • Найкращий гравець: Богдан Оринчак (Пробій, Городенка)
  • Найкращий бомбардир: Богдан Оринчак (Пробій, Городенка)

Ковалюк привів Пробій до перемоги у Другій лізі в дебютному сезоні клубу на професійному рівні. Команда напряму вийшла в Першу лігу.

31-річний фланговий півзахисник Оринчак в минулій кампанії забив 14 голів в 17 матчах Другої ліги (один з пенальті).

Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри