2 ліга

П’ять вилучень на два матчі: ЮКСА та вінницька Нива здобули перемоги в поєдинках Другої ліги

Переглядів 3309
Дмитро Котков
Момент із вилученням Власенка в матчі Нива - Кудрівка. Фото: YouTube
ЮКСА переграла Чайку з рахунком 3:1, а вінницька Нива перемогла Кудрівку з рахунком 1:0 в рамках чергового туру Другої ліги України.

19 серпня в рамках третього туру Другої ліги ЮКСА на виїзді обіграла Чайку. На гол Шакуна, якого було вилучено на початку другого тайму, гості відповіли точним ударом Гоуларта та дублем Євдокимова.

У свою чергу, вінницька Нива переграла на своєму полі Кудрівку з мінімальною перевагою 1:0. На 51 хвилині у гостей вилучили одразу двох футболістів. Але до 75 хвилини також у складі Ниви два гравці отримали червоні картки, в тому числі граючий президент Загорулько.