Авторські матеріали

Гол Таллеса Шахтарю, втрата очок у Динамо, Гімн України від Траоре: найцікавіші події 23-го туру УПЛ

Переглядів 1875
Руслан Мороз
9 голосів
На «УФ» – постійна рубрика «Підсумки туру УПЛ». Ми зібрали все найголовніше, що треба знати про минулий тур української Прем’єр-ліги.

У 23-му турі чемпіонату України сталося багато чого цікавого. Динамо втратило очки з ЛНЗ, Лассіна Траоре заспівав Гімн України, Таллес поклав неймовірний гол у ворота Шахтаря. Сайт «Український футбол» розбирає та показує головні події туру УПЛ.

Постріл туру

Гравець Вереса Микола Гайдучик класно спіймав м'яч на ногу у грі проти Оболоні та подвоїв рахунок.

Не вдалось завантажити відео.

Глядачі туру

Дискваліфікований форвард Вереса Марко Мрвальєвич спостерігав за перемогою команди над Оболонню.

Авагімян теж стежив за матчем свого Чорноморця проти Олександрії з трибун. Як і Марко, минулого туру Артур отримав червону картку.

Колишній нападник ковалівців, а також Динамо, Металіста та низки інших клубів Володимир Лисенко прийшов підтримати Колос у грі за Металістом 1925.

Промахи туру

Гайдучик міг робити дубль, але не влучив головою з кількох метрів!

А Дмитро Хомченовський міг вирвати перемогу для Кривбаса у грі з Ворсклою, але влучив у штангу.

Вилучення туру

Ось за такий фол у власному штрафному майданчику гравець Олександрії Мігель Капуш отримав пряму червону картку. Серйозно?

Помилки туру

Півзахисник Чорноморця Максим Брагару подарував м'яч Артему Шулянському, який забив наприкінці першого тайму.

І той же Брагару помилився знову у другому таймі, цього разу забив Олександр Бєляєв.

Цитата туру

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук після перемоги над «Олександрією» (3:2) сказав, що він незадоволений вболівальниками команди.

«Хочу сказати це тут, мені це трошки наболіло. Я сьогодні розчарований нашими вболівальниками на стадіоні, зізнаюсь.

Сьогодні був той момент, коли нам як ніколи була потрібна їх підтримка, а не їх, блін, критика. Я страшенно цим моментом розчарований», – сказав Григорчук.

Голи туру

Форвард Металіста 1925 Андрій Борячук зарядив здалеку у ворота Колоса.

Ще красивіше вдалося забити півзахиснику Руху Таллесу у ворота Шахтаря. Як поклав!

Серія туру

Металіст 1925 не перемагає вже в 11 матчах УПЛ поспіль. Остання перемога була ще 5 листопада – над Чорноморцем, далі – дві нічиї (включно з Колосом) та 9 поразок.

Банер туру

Шахтар і Рух перед грою зробили спільне фото з банером “Free Azovstal Defenders”.

Повага туру

Перший удар по м'ячу у грі Шахтаря та Руху зробив військовий.

Така ж сама акція була і перед грою Динамо та ЛНЗ.

І перед поєдинком Минаю з Поліссям.

Козак туру

Лассіна Траоре співав Гімн України перед матчем з Рухом.

Дубль туру

16 хвилин знадобилося Артему Бондаренку, щоб оформити дубль у ворота Руху. Другий гол вийшов гарним.

Радість туру

Президент Руху Григорій Козловський був настільки радий голу, що ледь не впав, святкуючи його:

Вболівальники туру

Так дивляться футбол в Ужгороді:

Святкування туру

Хтось із гравців Полісся чекає дитину.

Травма туру

Нападник Полісся Пилип Будківський травмувався у матчі проти Миная (3:2).

В боротьбі за м’яч Пилип та захисник суперників зіштовхнулись головами. Обстеження виявило, що у гравця перелом гайморової кістки на обличчі.

Бразилія туру

Красиво вдалося забити і гравцям Динамо. Шикарний пас Владислава Ваната і не менш шикарне завершення від Андрія Ярмоленка.

Реакція туру

Гравці Динамо були розчаровані втратою очок у грі з ЛНЗ.

Фейли туру

Воротар Динамо Руслан Нещерет невдало зіграв на виході у власному штрафному майданчику та подарував гол ЛНЗ.

Воротар Дніпра-1 Євген Волинець загубив ворота у грі з Зорею, а Ігор Кірюханцев цим скористався.