Єврокубки

«Будемо насолоджуватися цією перемогою»: хавбек Роми висловився по матчу з Динамо

73
Олександр Карпенко
0 голосів
Хавбек Роми Томазо Бальданці підбив підсумки матчу третього тру Ліги Європи проти Динамо (1:0), який вчора проходив у Римі.

Вчора, 24 жовтня, київське Динамо програло римській Ромі із рахунком 0:1 у матчі третього туру основного етапу Ліги Європи.

«Я думаю, що ми провели чудовий матч проти Динамо. Мали можливість забити більше голів, закрити гру ще в першому таймі, навіть у другому, тому, скажімо так, ми впоралися добре в кінці. Але, на мій погляд, ми можемо бути задоволені, тому що нам потрібні були три очки, і ми привезли їх додому.

Ми добре рухалися, як просив тренер. Думаю, ми могли забити раніше, але те, що нам вдалося не пропустити в останні хвилини, як це було з Атлетіком, безсумнівно, свідчить, що це менталітет, над яким ми працюємо.Ми привезли три очки, я вважаю, що це дуже важливо. Ми ще не виграли в Європі, але будемо насолоджуватися цією перемогою, але вже почнемо готуватися до наступного матчу», - наводить слова Бальданці TuttomercatoWEB.

• У наступному турі ЛК Динамо на формально домашньому полі прийматиме угорський Ференцварош.
  • Матч заплановано на 7 листопада і розпочнеться він о 22:00 за київським часом.