Єврокубки

«До третього голу найкращим був Бондар»: Бойко виділив трьох гравців Шахтаря у програному матчі Крістал Пелас

Олександр Калінін
63
Валерій Бондар і Олег Очеретько, фото: Getty Images
Коментатор Setanta Sports, який спеціалізується на АПЛ, Ігор Бойко назвав найкращих гравців Шахтаря у матчі 1/2 фіналу Ліги конференцій з Крістал Пелас (1:3).

Коментатор Setanta Sports, який спеціалізується на АПЛ, Ігор Бойко інтерв’ю сайту «Український футбол» сказав, яких гравців Шахтаря він може виділити за підсумками програного домашнього матчу півфіналу Ліги конференцій Крістал Пелас (1:3).

«До третього голу найкращим був Бондар, який залишив непогане враження, але в третьому голі подарував шанс супернику. Серед інших можна назвати Різника, який у моменті з другим голом міг би краще зіграти. Очеретько виконав великий обсяг роботи, не дозволяючи Крістал Пелас грати у свій футбол».

Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри