Єврокубки

«Хотіти та могти – то дві великі різниці»: Сабо оцінив гру футболістів Динамо у матчі з ПАОКом

Віктор Слюсаренко
100
Йожеф Сабо. Фото: ФК Динамо Київ
Попри незадовільний результат у Любліні (2:3), Йожеф Сабо вирішив утриматися від аналізу індивідуальної гри конкретних виконавців київського Динамо.

Йожеф Сабо в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» після мінімальної поразки від грецького ПАОКа (2:3) вирішив не аналізувати гру конкретних футболістів Динамо.

За словами експерта, до нього доходять чутки, що українські футболісти читають інтерв'ю і потім ображаються на такі коментарі.

«Кого зі складу Динамо у матчі проти ПАОК назвав би найкращим гравцем? Як я вже казав на початку розмови, нікого ні хвалити, ні тим паче принижувати не буду. Обійдемося без цього. Вони ж читають інтерв’ю, потім ходять ображені на мене. Доходять до мене такі чутки. Як змогли, так і зіграли».

Також досвідчений тренер відзначив, що у поєдинку з ПАОКом футболісти української команди мали бажання досягти позитивного результату.

«Знаєш, бажання у динамівців простежувалося, але… Хотіти та могти – то дві великі різниці», – сказав Сабо.

Не вдалось завантажити відео.

  • Матч-відповідь відбудеться 30 липня в Салоніках. Стартовий свисток пролунає о 20:45 за київським часом.
  • У разі проходу грецького клубу кияни в третьому раунді кваліфікації ЛЄ зустрінуться з переможцем пари Хаммарбю (Швеція) – Андерлехт (Бельгія). 
  • Якщо ж Динамо поступиться ПАОКу, то в третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій на українську команду чекатиме  невдаха пари Карабах (Азербайджан) – ЦСКА (Болгарія).
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри