Ліга Чемпіонів

Динамо з Суркісом та Пономаренком зіграло у Молодіжній лізі УЄФА: результат матчу проти Марибора

Переглядів 421
Віктор Глухенький
Гравці молодіжної команди Динамо. Фото: ФК Динамо
У першому поєдинку другого раунду «Шляху чемпіонів» Молодіжної ліги УЄФА команда київського Динамо (U-19) розійшлася миром з однолітками зі словенського Марибора (U-19) (1:1).
  • На попередній стадії Марибор за сумою двох матчів розтрощив Лінкольн Ред Імпс (6:0, 2:0).

Перший тайм поєдинку, котрий пройшов на полі у польському місті Стальова Воля, пройшов за переваги його номінальних господарів, тобто динамівців Києва.

Що й казати, якщо за ударами в площину воріт хлопці Ігоря Костюка передували 6:1, а у їх напрямку аж 12:1, майже тотально контролювали м’яч 69 % на 31 % і подали шість кутових на противагу одному, але… Статистика хоч і річ вперта та на результат впливає далеко не завжди.

Саме Марибор свою ж першу атаку перевтілив у гол, автором якого став їх нападник Нік Подлєснік.

Однак по перерві, зусиллями Александре Пейкрішвілі, синьо-жовті все ж матеріалізували свою ігрову перевагу у гол та зрівняли цифри на табло. Та на більше сил в українців, на жаль, більше не вистачило.

Молодіжна ліга УЄФА, плейоф переможців

Динамо (Київ, Україна) – Марибор (Словенія) 1:1 (0:1)

Голи: Пейкрішвілі, 67 – Подлєснік, 37.

• Поєдинок-відповідь між біло-синіми та словенцями відбудеться у Мариборі 6 листопада. Початок гри на стадіоні «Людські врти» о 18:00 за київським часом.