Ліга Чемпіонів

Головний герой Шахтаря у грі з Арсеналом поставив крапку у поразці: він сказав, яким повинен був бути рахунок

Переглядів 193
Владислав Лютостанський
Дмитро Різник. Фото: ФК Шахтар
Голкіпер донецького Шахтаря Дмитро Різник висловився щодо мінімальної поразки від лондонського Арсеналу в поєдинку третього туру Ліги чемпіонів.

У вівторок, 22 жовтня, Шахтар мінімально поступився Арсеналу (0:1) в третьому турі Ліги чемпіонів 2024/25.

Курйозним автоголом відзначився воротар донеччан Дмитро Різник, який у другому таймі парирував удар з пенальті від нападника лондонців Леандро Троссарда. Саме Дмитра статистичні портали визнали найкращим гравцем поєдинку в складі «гірників».

Автогол Різника та відбитий пенальті Троссарда

Сам Різник прокоментував результат поєдинку, висловившись щодо моменту з пропущеним голом.

«У першому таймі ми шукали свою гру, можливо, був певний мандраж. Потім поговорили в роздягальні, і в другому таймі гра була зовсім іншою: більше контролювали м’яч і не боялися діяти. Трішки не вистачило.

Пропустили доволі курйозний м’яч і не змогли забити. Дуже прикро. Причина пропущеного голу? Нефарт. Тільки так це можу пояснити».

Також Дмитро відповів на питання, чи допоміг йому у відбитті пенальті досвід легендарного Андрія Пятова, який нині є тренером воротарів у Шахтарі.

«Звісно! Перед кожною грою ми розбираємо суперника, зокрема й пробиття пенальті. Дуже щасливий, що зумів відбити удар, але прикро, що команда поступилася».

Забитий «гірниками» гол міг би змінити хід поєдинку, а нічия була б закономірним результатом, вважає Різник

«Чи був момент, що міг переломити хід матчу на нашу користь? Так, гол. Якби забили, то гра була б іншою. Вважаю, ми могли здобути нічию», – цитує Різника пресслужба Шахтаря.

• 25-річний Різник цього сезону провів 12 матчів у всіх турнірах, пропустивши 13 голів (п'ять кліншитів).
  • Наступний матч Шахтар проведе 27 жовтня проти Динамо в рамках УПЛ. Початок гри запланований на 18:00.