Ліга Чемпіонів

Шахтар U-19 у меншості обіграв Арсенал у Юнацькій лізі УЄФА: яке місце займають «гірники‎» після другої перемоги

Переглядів 4098
Євген Чепур
Гравці Шахтаря U-19. Фото: Шахтар
Сьогодні, 22 жовтня, Шахтар U-19) зустрічався з однолітками з Аталанти в рамках третього туру Юнацької ліги УЄФА. Гра завершилася перемогою українців з рахунком 1:0.
  • У першому турі Шахтар U-19 вирвав яскраву перемогу в італійської Болоньї U-19 (4:3), а потім програв Аталанті U-19 (0:3).
  • Юніори Арсеналу на старті турніру теж поступилися Аталанті (1:4), а потім обіграли французький ПСЖ (1:0).

У вівторок, 22 жовтня, Шахтар U-19 грав свій третій поєдинок в рамках Юнацької ліги УЄФА. Суперником команди Олексія Бєліка був лондонський Арсенал.

Доля поєдинку, як виявилося, вирішилася у першому таймі. На 14-й хвилині гри Галонський засмутим голкіпера Арсенала, відзначившись голом у його воротах.

Лондонці більше контролювали м’яч, але відігратися так і не зуміли.

Фінальний свисток зафіксував перемогу донеччан – 1:0.

Відзначимо, що на 90+8 хвилині за другу жовту картку було вилучено Бундаша.

Юнацька ліга УЄФА, другий туру

Арсенал U-19 – Шахтар U-19 – 0:1

Голи: Галонський, 14

• Шахтар після цієї гри набрав шість очок та піднявся на восьме місце у турнірній таблиці Юнацької ліги УЄФА.

Як потрапити до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

• Після матчів основного етапу команди, що посіли 1–6-те місця у рейтингу Шляху Ліги чемпіонів, автоматично потраплять до 1/16 фіналу, де зіграють з командами, які посіли 17–22-ге місця в цьому рейтингу.
  • Клуби, що посіли 7–16-те місця, у 1/16 фіналу зустрінуться з командами, які пройшли відбір через Шлях чемпіонів країн.