«Треба бити на сполох»: Леоненко має тривожні думки щодо перспектив Шахтаря в ЛЧ після матчу з Кудрівкою
Колишній нападник київського Динамо Віктор Леоненко поділився своїми висновками після першої гри Шахтаря з Кудрівкою та перспектив команди в Лізі чемпіонів.
В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» ексфорвард Динамо Віктор Леоненко висловився щодо майбутніх виступів Шахтаря в основному етапі Ліги чемпіонів.
Експерт вважає, що варто бити на сполох, адже команда Арди Турана у першому турі чемпіонату України пропустила один м’яч від Кудрівки (5:1).
«Якщо Шахтар пропускає від Кудрівки, то треба бити на сполох! Де Кудрівка, а де Ліга чемпіонів?! Вони увісьмох мають обігрувати Кудрівку! Всі щасливі, що п'ять забили, а нічого, що рахунок після першого тайму був 1:1? В Лізі чемпіонів Шахтарю точно буде не просто, багато чого залежатиме від жеребкування. Рівень наших команд – це Ліга конференцій, та й то не для всіх», — сказав Леоненко.
- Шахтар розпочне свій шлях у Лізі чемпіонів з основного етапу.
- Наступний матч в рамках УПЛ команда Турана проведе проти Епіцентра.