В УЄФА відзначили Луніна після перемоги Реала над Ман Сіті: чим запам’ятався українець
Пресслужба Ліги чемпіонів УЄФА відзначила сейв українського голкіпера мадридського Реала Андрія Луніна у матчі проти Манчестер Сіті (2:1) в плей-оф.
У вівторок, 17 березня, пройшов матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між англійським Манчестер Сіті та мадридським Реалом. Іспанський клуб переміг з рахунком 2:1 і за сумою двох зустрічей (5:1) пройшов до чвертьфіналу.
Після перерви мадридці замінили основного воротаря Тібо Куртуа через пошкодження, а його місце зайняв український воротар Андрій Лунін.
Пресслужба УЄФА відзначила гру українця, а саме один з його сейвів, в якому він парирував удар норвезького нападника Ерлінга Холанда. Цей порятунок потрапив у добірку найкращих моментів ігрового дня.
- Лунін у нинішньому сезоні провів чотири матчі за Реал у всіх турнірах: вісім пропущених голів та один кліншит.
- Наступний поєдинок команда українця зіграє 22 березня проти Атлетіко Мадрид в рамках Ла Ліги. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.
- Реал у чвертьфіналі Ліги чемпіонів зустрінеться з переможцем пари Аталанта – Баварія. Матчі відбудуться 7-8 та 14-15 квітня.