Ліга Чемпіонів

«Є багато питань з боку‎ Динамо»: Шовковський зізнався, що йому говорив арбітр, коли не зарахував гол Попова

Віктор Глухенький
4069
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо (Київ)
Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський підбив підсумки матчу другого кваліфікаційного раунду ЛЧ проти Хамрун Спартанс (3:0), пояснивши, чому було скасовано гол Дениса Попова.

Київське Динамо стартувало у єврокубках з впевненої, розгромної перемоги над мальтійським Хамрун Спартнс у першій грі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів (3:0).

Вікторія біло-синіх могла б бути зі ще більшим рахунком, але гол оборонця киян Дениса Попова у першому таймі суддя після перегляду VAR скасував. Чому? Пояснив Олександр Шовковський.

«Якщо я правильно зрозумів, він сказав, що, перебуваючи у положенні поза грою, Микола Михайленко зробив блок, який вплинув на дії гравців, тому цей м’яч не було зараховано. Ми не хочемо торкатися теми суддівства, але є багато питань з нашого (Динамо) боку», – цитує Шовковського пресслужба столичного клубу.

▶️ Відео всіх голів у матчі Хамрун Спартанс – Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

  • Поєдинок-відповідь між Динамо та Хамрун Спартанс відбудеться у польському місті Люблін на наступному тижні, а саме – 29 липня.
  • Початок гри о 21:00 за київським часом.
Букмекери України
9.9
5000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри