«Зробили все, що від нас залежало»: Пушич пояснив, чому Шахтар розгромно поступився Аталанті

Переглядів 111
Артем Жилінський
Маріно Пушич. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував поразку своїх підопічних у матчі проти Аталанти (0:3) в рамках другого туру Ліги чемпіонів.

Вчора, 2 жовтня, донецький Шахтар поступився Аталанті із рахунком 0:3 в рамках другого туру основного етапу Ліги чемпіонів.

Наставник «гірників» Маріно Пушич вважає, що перші 20 хвилин гри пройшли непогано, але Аталанта занадто сильна для Шахтаря.

«Непогано грали у другому таймі, перші 20 хвилин першого тайму. Однак Аталанта була надто сильною для нас.

Ми зробили певні зміни після перерви, намагалися грати у наш футбол. Використовувати гравців, які добре грають 1 в 1. Але коли така команда як Аталанта забиває гол, то відігратися дуже непросто. Ми зробили все, що від нас залежало».

Також фахівець висловився щодо підтримки «гірників» в Німеччині.

«Атмосфера на стадіоні? Може, якби було більше українських фанатів на трибунах, то це допомогло б. Усі знають про ситуацію в Україні. Але ми вдячні фанатам за підтримку», – сказав Пушич після матчу.

• Наступний єврокубковий матч донецький клуб проведе на виїзді з лондонським Арсеналом. Зустріч пройде 22 жовтня о 22:00 за київським часом.
  • «Гірники» наразі займають четверте місце в Українській Прем’єр-лізі, маючи після семи матчів 13 пунктів.