Мудрик дізнався опонента Челсі в 1/8 фіналу Ліги конференцій: результати жеребкування
У п'ятницю, 21 лютого, у швейцарському Ньоні пройшло жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій. Лондонський Челсі, за який виступає український вінгер Михайло Мудрик, дізнався про свого суперника.
Вісім найсильніших команд основного раунду автоматично здобули путівки до 1/8 фіналу, а ще вісім учасників цієї стадії було визначено за підсумками матчів 1/16 фіналу. Жеребкування охопило всі ключові етапи турніру і вже є готова сітка плей-оф єврокубка.
Лондонський Челсі, у складі якого грає українець Михайло Мудрик, зустрінеться із данським Копенгагеном.
Пари 1/8 фіналу
- Бетіс (Іспанія) – Віторія Гімараєш (Португалія)
- Ягеллонія (Польща) – Серкль Брюгге (Бельгія)
- Целе (Словенія) – Лугано (Швейцарія)
- Панатінаїкос (Греція) – Фіорентина (Італія)
- Борац (Боснія та Герцеговина) – Рапід (Австрія)
- Пафос (Кіпр) – Юргорден (Швеція)
- Мольде (Норвегія) – Легія (Польща)
- Копенгаген (Данія) – Челсі (Англія)
Пари 1/4 фіналу
- Бетіс (Іспанія) – Віторія Гімараєш (Португалія) / Ягеллонія (Польща) – Серкль Брюгге (Бельгія)
- Целе (Словенія) – Лугано (Швейцарія) / Панатінаїкос (Греція) – Фіорентина (Італія)
- Мольде (Норвегія) – Легія (Польща) / Копенгаген (Данія) – Челсі (Англія)
- Борац (Боснія та Герцеговина) – Рапід (Австрія) / Пафос (Кіпр) – Юргорден (Швеція)
Пари 1/2 фіналу
- Бетіс (Іспанія) – Віторія Гімараєш (Португалія) / Ягеллонія (Польща) – Серкль Брюгге (Бельгія) – Целе (Словенія) – Лугано (Швейцарія) / Панатінаїкос (Греція) – Фіорентина (Італія)
- Мольде (Норвегія) – Легія (Польща) / Копенгаген (Данія) – Челсі (Англія) – Борац (Боснія та Герцеговина) – Рапід (Австрія) / Пафос (Кіпр) – Юргорден (Швеція)
Матчі 1/8 фіналу пройдуть 6 та 13 березня, чвертьфінали заплановані на 10 та 17 квітня, півфінали відбудуться 1 та 8 травня. Фінал заплановано на 28 травня у польському Вроцлаві.