Ліга Європи

«Викличе ажіотаж у Румунії»: відомий агент висловився щодо матчу-відповіді ЛЄ між Динамо та Університатею

Владислав Власенко
24
Гравці Динамо та Університаті Клуж. Фото: ФК Динамо
Відомий український агент та експерт В'ячеслав Заховайло розповів про власні очікування від поєдинку команди Костюка із румунської Університаті, який 16 липня пройде в Клуж-Напоці.

Київське Динамо готується до матчу-відповіді проти румунської Університаті Клуж у рамках першого раунду кваліфікації Ліги Європи, а своєю думкою про майбутній поєдинок поділився агент В'ячеслав Заховайло.

«Це футбол, у ньому може бути що завгодно. Я думаю, що Динамо буде непросто. Цей матч, як мені здається, викличе ажіотаж у Румунії. Результат 0:0, зафіксований у першій грі, на користь румунського клубу. Подивимось, як впорається зі своїми обов'язками динамівська оборона – от за що я більше всього переживаю», – цитує Заховайла Sport.ua.

Агент і експерт все ж сподівається на перемогу київського клубу і прохід далі у Лізі Європи, проте очікування від другого матчу з Університатею все ж можуть не виправдатися.

«Та як би там не було, а я сподіваюсь на позитивний результат повторної гри. Таку команду, як «Університатя» київське «Динамо» повинно проходити у будь-якому стані – як кажуть наші класики, і на піску, і на воді, і в дощ, і як завгодно. Одна справа – наші емоції та амбіції, а зовсім інша – реальність».

  • Зазначимо, що у випадку проходу далі Динамо зіграє у наступній стадії відбору Ліги Європи проти грецького ПАОКа. Якщо ж команда Ігоря Костюка вилетить, то опуститься до Ліги конференцій, де в другому раунді кваліфікації протистоятиме норвезькому Бранну.
  • Напередодні пресслужба киян розповіла останні деталі підготовки команди до Університаті Клуж.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри