Єврокубки

«Не можна розслаблятися»: Зінченко висловився про шанси Арсенала залишитись в ЛЧ

Олександр Карпенко
157
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал (Лондон)
Гравець Арсенала та збірної України Олександр Зінченко поділився очікуваннями від протистояння з Реалом в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Арсенал другий сезон поспіль дістався 1/4 фіналу ЛЧ, проте за волею жеребу зустрінеться з діючим володарем трофею.

Зінченко розповів, як в таборі Арсенала оцінюють шанси залишитись в турнірі.

«Це буде чудовий досвід для всіх нас. Завжди приємно зустрітися з однією з найкращих команд у світі, з таким досвідом та гравцями світового класу. Ми всі з нетерпінням чекаємо на це.

У цьому турнірі, особливо на цьому етапі, не можна розслаблятися ні на секунду, тому що рівень та вимоги всіх команд на цьому етапі дуже високі. Якщо розслабишся, навіть трохи, суперник може вас покарати. Це те, чого ми маємо навчитися з минулого. Я думаю, що у нас вже є такий досвід, тож давайте подивимося, як це працює», – цитує Олександра Mirror.

  • У поточному сезоні 28-річний Зінченко відзначився одним забитим голом в 17 проведених матчах.
  • У чвертьфіналі Ліги чемпіонів Арсенал зустрінеться з мадридським Реалом українського голкіпера Андрія Луніна. Поєдинки заплановані на 8 і 16 квітня.
Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
100000 грн
Сайт