Єврокубки

Результативний дебют Довбика в ЛЄ: відома оцінка і статистика українця за матч Рома – Атлетік

Переглядів 106
Олександр Карпенко
Артем Довбик. Фото: ФК Рома
Нападник Роми та збірної України Артем Довбик отримав високу оцінку за свої дії за підсумками домашнього матчу першого туру Ліги Європи проти Атлетіка (1:1).

Артем Довбик забив свій перший єврокубковий гол за Рому. Це сталося на 32-й хвилині домашнього матчу першого туру загального етапу Ліги Європи проти Атлетика.

Дебютний гол Довбика в Лізі Європи можна переглянути за посиланням

Sofascore поставив українському форварду, який вийшов у стартовому складі та був замінений на 81-й хвилині на Елдора Шомуродова, оцінку 7,2. Вищий бал серед гравців Роми має лише Анхеліньо, який асистував Артему (7,4).