Єврокубки

«Слава Україні»: власник Університаті Крайова відреагував на гру Ісенка і Романчука у матчі Ліги конференцій

Владислав Лютостанський
196
Олександр Романчук святкує забитий м'яч. Фото: ФК Університатя Крайова
Власник румунського клубу Університатя Крайова Міхай Ротару прокоментував гру українських легіонерів його команди Павла Ісенка та Олександра Романчука в матчі кваліфікації Ліги конференцій.

У четвер, 24 липня, ФК Сараєво переміг Університатю Крайову (2:1) в першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги конференцій 2025/26.

В складі румунської команди з перших хвилин вийшли на поле одразу двоє українців – 25-річний захисник Олександр Романчук (відзначився голом) та 22-річний воротар Павло Ісенко.

«Слава Україні, можна сказати. Я маю на увазі Романчука та Ісенка. Вони дуже добре себе показали. Я не знав, що арбітр був українцем», – цитує Ротару Digi Sport.

Зазначимо, що поєдинок між ФК Сараєво та Університатею Крайова обслуговувала українська бригада на чолі з Дмитром Панчишиним. Його помічниками були Олексій Миронов та Володимир Висоцький. Функції четвертого арбітра виконував Дмитро Кубряк.

  • Матч-відповідь між Університатею Крайова та ФК Сараєво відбудеться 31 липня. Початок гри о 20:30 за Києвом.
  • Романчук в складі румунського клубу провів вже три матчі, забивши два голи. На рахунку Ісенка два матчі за Університатю Крайова (три пропущених голи).
Букмекери України
9.9
5000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри