«Треба завершити цей сезон»: Піхальонок зізнався, чи готові в Динамо до раннього старту в єврокубках
Олександр Піхальонок поділився очікуваннями від виступу київського Динамо у кваліфікації Ліги Європи, куди команда вийшла завдяки перемозі в Кубку України.
Півзахисник Динамо Олександр Піхальонок після перемоги своєї команди у фінальному матчі Кубка України проти Чернігова (3:1) ще не думає про єврокубки.
«Чи задумуюся, що у наступному сезоні Динамо гратиме в першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи? Насправді поки що ні. Спочатку треба завершити цей сезон, а вже потім думатимемо про наступний», – передає слова Піхальонка пресслужба Динамо.
- Перемога у Львові принесла до клубного музею київського Динамо 14-й за ліком Кубок України.
- Завдяки здобуттю КУ 2025/26 років біло-сині вибороли путівку до кваліфікації Ліги Європи на наступний сезон.
- Підсумки фіналу Кубка України в інтерв'ю сайту «Український футбол» підбив екснападник Динамо Віктор Хлус.
- Динамо з 54 очками посідає четверте місце в УПЛ, зберігаючи лише теоретичні шанси піднятися вище у турнірній таблиці. Відставання від Полісся складає два бали, а від ЛНЗ – три.