Єврокубки

В УЄФА обрали арбітрів на поєдинок Полісся в ЛК: хто працюватиме на першій офіційній грі Ротаня на чолі «вовків»

Артем Жилінський
61
Футболісти Полісся. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся дізналося арбітрів, які працюватимуть на першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти андоррського клубу Санта-Колома.

Український клуб Полісся дізнався суддівську бригаду, яка буде обслуговувати їхній перший поєдинок проти Санта-Коломи у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій.

УЄФА довірив цей матч данській бригаді арбітрів. Головним суддею зустрічі призначено 28-річного Якоба Карлсена, який раніше працював на матчах Юнацької ліги УЄФА.

Допомагати Карлсену на лініях будуть Денніс Расмуссен і Мартін Маркус. Роль четвертого арбітра виконає Міккель Реддер.

  • Перший поєдинок Полісся і Санта-Коломи у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій відбудеться 24 липня о 20:00 за київським часом і стане номінально домашнім для житомирського клубу.
  • Матч-відповідь команд запланований на 31 липня на домашньому стадіоні суперника «вовків».
  • Нагадаємо, що минулого сезону Полісся посіло четверте місце в Українській Прем’єр-лізі.
Букмекери України
9.9
5000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри
9.8
150000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри