«Віддав невелику перевагу Шахтарю»: Маркевич оцінив перспективи донеччан у протистоянні з Кристал Пелас
Досвідчений український тренер Мирон Маркевич висловився щодо шансів донецького Шахтаря пройти до фіналу Ліги конференцій у протистоянні з Кристал Пелас.
Відомий український тренер Мирон Маркевич висловився щодо півфінального протистояння у Лізі конференцій між донецьким Шахтарем та Кристал Пелас.
Експерт вважає, що ці команди мають рівні шанси пройти до фіналу єврокубкового турніру, а в першому матчі невелику перевагу матимуть «гірники».
«Загалом, так. Я б поки що віддав невелику перевагу Шахтарю перед першим матчем, оскільки англійці грають на виїзді. Але якщо говорити про двоматчеве протистояння, то шанси я оцінюю як 50 на 50», — Маркевич для Sport.ua.
- Донецький клуб 30 квітня о 22:00 за київським часом проведе перший поєдинок проти англійського Кристал Пелас на своєму номінальному домашньому єврокубковому стадіоні в польському Кракові.
- Зустріч-відповідь пройде 7 травня о 22:00 за Києвом на домашньому полі лондонського колективу.