Єврокубки

Ворскла – Діла – 2:1: відеоогляд яскравої вольової перемоги полтавської команди в єврокубках

Переглядів 1152
Дмитро Котков
Ігор Пердута в матчі Ворскла - Діла. Фото: Ворскла
Ворскла в красивому стилі здобула вольову вікторію в матчі кваліфікації Ліги конференцій проти Діли. Команда Віктора Скрипника виграла поєдинок з рахунком 2:1.

27 липня відбулася перша зустріч другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій між полтавською Ворсклою та Ділою з Грузії.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. Найцікавіше відбулося в другій половині поєдинка.

На 57 хвилині український форвард Діли Микола Ковталюк вивів грузинів уперед. Але на 73 хвилині Ворсклі вдалося зрівняти рахунок, завдяки голу у виконанні Феліпе Родрігеса. Через дві хвилини полтавці знову забили, але взяття воріт було скасоване.

Та на 90+3 хвилині ворскляни все одно забили. Ібраім Кане точно пробив та приніс своїм голом перемогу з рахунком 2:1!