Єврокубки

Ворскла завершила виступи у ЛЧ серед жінок: чемпіонки України отримали майстер-клас від футболісток Роми

Переглядів 1387
Олександр Карпенко
Ворскла розгромно програла Ромі у матчі-відповіді фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів серед жінок 2023/24. Чемпіонки України зупинилися за крок від виходу до групового етапу.

Ворскла програла Ромі в матчі-відповіді, номінально домашньому матчі другого кваліфікаційного раунду жіночої Ліги чемпіонів, що відбувся 18 жовтня в Римі (1:6).

Нагадаємо, що перша зустріч між цими суперницями також відбулася в столиці Італії тиждень тому і завершилася розгромною поразкою полтавок (0:3).

На 35-й хвилині матчу-відповіді канадка Вінс вивела Рому вперед. Перший тайм завершився з рахунком 0:1.

По перерві Козлова з передачі Кравчук зрівняла рахунок. Однак італійки впродовж 12 хвилин забили тричі – відзначилися Латторе та Ді Гільєлмо, яка оформила дубль.

У кінцівці поєдинку полтавка Яна Котик записала до свого пасиву два автоголи протягом п'яти хвилин і встановила остаточний рахунок  – 1:6.

Жіноча Ліга чемпіонів. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

Ворскла (Україна) – Рома (Італія)  1:6 (перший матч – 0:3)

Голи: Козлова, 51 - Вінс, 35, Латторе, 56, Ді Гільєлмо, 58, 68, Котик, 83 (автогол), 88 (автогол)

• Полтавчанки, які є чемпіонками України, не змогли пробитися на групову стадію жіночої Ліги чемпіонів.
  • Ще один представник нашої країни в найпрестижнішому єврокубковому турнірі Кривбас також не зміг подолати кваліфікацію, поступившись ФК Париж (0:4).