Єврокубки

Втрачена перемога та шедевр від 16-річного хавбека: як зіграв Кривбас у матчі кваліфікації Ліги Європи

Переглядів 1455
Дмитро Котков
4 голоси
Матч Кривбас - Вікторія (Пльзень). Фото: Кривбас
Криворізький Кривбас зіграв перший поєдинок у рамках першої зустрічі третього кваліфайн-раунду Ліги Європи. Українська команда зазнала поразки.

Восьмого серпня в словацькому Кошице зустрічалися криворізький Кривбас та чеська Вікторія (Пльзень).

Українському колективу вдалося виграти перший тайм, завдяки голу у виконанні Прінса Аду, який замкнув передачу з флангу від Івана Дібанго.

Але чехи в другому таймі зуміли відігратися та вийти вперед. Спочатку класним голом відзначився 16-річний талант Вікторії Іржі Панош, а потім точно пробив Даніел Вашулін.

Відео голів цього поєдинку дивіться тут

Ліга Європи. Третій кваліфайн-раунд. Перший матч

Кривбас (Кривий Ріг, Україна) – Вікторія (Пльзень, Чехія) – 1:2

Голи: Прінс Аду, 20 – Панош, 48, Вашулін, 69.

• Матч-відповідь між Вікторією та Кривбасом відбудеться 15 серпня в Чехії.
  • Переможець цієї пари вийде до Q4 Ліги Європи, де зіграє проти шотландської команди Хартс.
  • Команда, яка програє, перейде до четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій, в якому зустрінеться з іспанським клубом Бетіс.
  • Раніше криворізька команда стартувала в УПЛ з перемоги над Чорноморцем (1:0).