Ексклюзив

«Не вважаю за потрібним»: Скрипник відповів на чутки про Актобе і поставив крапку щодо Вакули й Головкіна

Олександр Карпенко
263
Вакула, Скрипник і Головкін, колаж: «Український футбол»
Головний тренер Зорі Віктор Скрипник ексклюзивно для «УФ» прокоментував інтерес Актобе та розповів про долю Вакули і Головкіна в команді.

Днями з'явилось повідомлення про зацікавленість Актобе в послугах головного тренера Зорі Віктора Скрипника, який лише цього літа вдруге очолив Зорю. 56-річний фахівець фігурував у місцевих медіа, як і кандидатура іншого українського фахівця Романа Григорчука.

Сайт «Український футбол» звернувся за коментарем до головного тренера Зорі Віктора Скрипника, який дав зрозуміти, що залишати Зорю посеред сезону не входить у його плани.

– Пане Вікторе, чутки про інтерес із Казахстану до вас долітали?

– Я не вважаю за потрібним коментувати чутки або чийсь інтерес.

– Можете підтвердити або спростувати, що Зоря в другій половині сезону не розраховує на Владислава Вакулу та Івана Головкіна?

– Ці хлопці належать нам, і для того, щоб усім було добре, ми спільно приймемо рішення, яке задовольнить усіх.

  • Після 16 турів Зоря має у доробку 23 залікові бали та посідає восьме місце у турнірній таблиці УПЛ.  
  • У наступному турі луганці на виїзді зіграють проти Кудрівки. Базова дата – 21 лютого 2026 року. 
  • Останнім головним тренером Актобе був болгарський фахівець Ніколай Костов, відомий роботою в УПЛ. 
  • Актобе посів п'яту сходинку чемпіонату Казахстану в сезоні 2025 року, не пробившись до єврокубків.

Читайте також 

Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри