Прогноз на матч відбору ЛК Полісся – Копенгаген від Вірта: «Команда Ротаня зможе здобути перемогу»
Полісся офіційно стартує у сезоні 2026/27 номінально домашнім першим поєдинком з Копенгагеном у рамках другого відбіркового раунду Ліги конференцій.
Редакція сайту «Український футбол» записала ексклюзивне інтерв’ю з колишнім воротарем Шахтаря та національної збірної України Юрієм Віртом, у якому той висловив очікування від майбутньої дуелі.
Полісся (Житомир, Україна) VS Копенгаген (Копенгаген, Данія)
🏟 Матч буде зіграно на стадіоні «Кошицька футбольна арена» у словацькому місті Кошице
📆⏰Гра пройде у четвер, 23 липня. Стартовий свисток пролунає о 21:00 за київським часом
📺 Наживо зустріч покаже медіасервіс MEGOGO. Переглянути поєдинок можна буде на ОТТ-платформі в межах передплати «Спорт» та у складі всіх «MEGOPACK». Трансляція також буде доступна на одному з каналів «MEGOGO Футбол» та у підрозділі «Футбол» в розділі «Спорт»
«Копенгаген переживає труднощі»
Вірт налаштований оптимістично перед стартом двох актів дуелі й вважає, що Поліссю під силу пройти далі.
Вірт: «Очікування позитивні. Будемо вірити, що команда добре підготувалася на цих тренувальних зборах й зможе пройти цього непростого суперника. Вважаю, Полісся має хороші шанси. Повторюся, усе буде залежати від рівня готовності та показаної гри».
Фахівець визнав, що під час жеребкування для Полісся були значно легші суперники. Проте з Копенгагеном, який випав, варто рахуватися та грати.
Вірт: «Це команда з ім’ям, але у минулому сезоні вони закінчили регулярний чемпіонат на сьомому місці. Звичайно, видно, що Копенгаген переживає труднощі. Усі звикли бачити їх у боротьбі за чемпіонство. Думаю, Полісся дуже добре розбере цього суперника, його сильні та слабкі сторони».
Юрій Вірт. Фото: Верес
«Андраде точно брали не для кількості»
Серед літніх новачків Полісся Вірта найбільше інтригує 26-річний правий вінгер із Кабо-Верде Леандро Андраде, якого придбали в Карабаху.
Вірт: «Звичайно, особисто з ним ми тільки познайомимося під час єврокубків та чемпіонату й побачимо його якість. Проте усі знають, що він грав у Лізі чемпіонів та забивав європейським грандам. Тому, думаю, це підсилення. Його моніторили й точно не брали просто так для кількості».
На думку тренера, підписання Андраде та Андрусва Араухо, а також збереження у своєму складі раніше орендованих Георгія Бущана та Максима Брагару забезпечать Руслану Ротаню вибір та глибину складу.
Вірт: «Вони точково підсилилися на певних позиціях. Ми чекаємо, можливо, ще будуть новачки. Точно команда стає міцнішою та сильнішою завдяки таким якісним підписанням. Це факт».
«Відхід Гуцуляка – це втрата»
Відреагував Вірт й на головну втрату Полісся останніх тижнів – відхід з клубу вільним агентом 28-річного українського правого вінгера Олексія Гуцуляка.
Вірт: «Людина обрала інший шлях. Хоче пограти за кордоном та більше заробляти. Усе це зрозуміло й приймається. Так, це втрата. Однак є ким замінити. Це точно».
Прогноз на матч Полісся – Копенгаген
Аналітики провідних букмекерських контор України фаворитом першої гри між Поліссям та Копенгагеном з великою перевагою за коефіцієнтами бачать данський клуб.
- Перемога Полісся – 4.10
- Нічия – 3.58
- Перемога Копенгагена – 1.87
Щодо двоматчевого протистояння команд, то фаворитом букмекери України також, хоча й з меншим відривом, вважають Копенгаген.
Руслан Ротань. Фото: Полісся
Прохід до третього раунду відбору Ліги конференцій
- Полісся – 3.78
- Копенгаген – 1.19
Натомість експерт пророкує перемогу у першій зустрічі саме Поліссю. Рахунок він спрогнозував, відштовхуючись від результатів команди на зборах, де вона, на його погляд, мала непоганий вигляд та багато забивала, хоча й у деяких зустрічах також пропускала.
Прогноз на гру від Вірта: «Зрозуміло, є двоматчева стратегія, але хотілося б, аби перед поїздкою у Данію був якийсь запас. Впевнений, наша команда буде грати у свій найкращий футбол, попри суперника. Думаю, Полісся зможе здобути перемогу, хоча й, дійсно, буде нелегко. Поставлю на 2:1».