«Це дуже важливо для країни»: хавбек Шахтаря зробив заяву перед грою Україна — Швеція у відборі на ЧС-2026
Півзахисник донецького Шахтаря Єгор Назарина поділився очікування від майбутнього матчу плей-оф за вихід на ЧС-2026 збірної України проти команди Швеції.
Вже незабаром національна збірна України проведе півфінальний поєдинок плей-оф відбору на ЧС-2026 зі Швецією. Хавбек Шахтаря Єгор Назарина в ефірі програми Профутбол Digital висловився про майбутнього суперника синьо-жовтих.
«Ніхто нічого не розглядав. Незабаром збірна збериться, думаю, тренерський штаб покаже нам слабкі місця команди Швеції, а також її сильні сторони. Я впевнений, що збірна України буде налаштовуватися на ці матчі, бо це дуже важливо для команди, для країни і впевнений, що ми віддамо всі сили, щоб пройти далі».
- Україна зіграє зі Швецією в рамках півфіналу відбору на ЧС-2026 вже 26 березня. Початок гри о 21:45 за Києвом.
- У разі успіху на команду Сергія Реброва у вирішальному поєдинку за путівку на турнір чекатиме переможець пари Польща – Албанія. Гра запланована на 31 березня.