«Чим не заміна Судакову?»: Маркевич назвав найкращого гравця збірної України (U-21) у матчі з Данією (U-21)
Колишній головний тренер Дніпра, Металісту, Карпат та ще низки вітчизняних ФК Мирон Маркевич назвав найкращого, на його думку, гравця за підсумками поєдинку між молодіжними збірними України (U-21) та Данії (U-21) на Євро-2025.
Мирон Маркевич певен, що найкращим гравцем у поєдинку Україна (U-21) – Данія (U-21) (2:3) в рамках першого туру групового етапу Євро-2025 був півзахисник Олег Очеретько, який відзначився двома результативними передачами.
«Очеретько чудовий матч провів, дві результативні передачі віддав, дуже впевнений вигляд мав. Не знаю, чому він не грає в Шахтарі. Незрозуміло мені. Чим це не заміна Судакову (контракт Очеретька належить Шахтарю, – прим. «УФ»)?
Бражко мені теж сподобався, він почав оживати, багато боротьби виграв, через нього йшла гра», – розповів Маркевич в ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол».
- В іншому матчі нашої групи Фінляндія (U-21) та Нідерланди(U-21) розписали бойову нічию (2:2).
- У наступному турі синьо-жовті поміряються силами з фінами. Поєдинок заплановано на 15 червня, початок гри о 19:00 за київським часом.