«Думаю, що Ілля більше на фланзі оборони не зіграє»: ексзірка Динамо жорстко розібрав дії Забарного в Данії
Ексфутболіст національної команди Василь Кардаш відреагував на рішення головного тренера збірної України Андреа Мальдери змістити Іллю Забарного на фланг захисту в останній грі.
Василь Кардаш поділився думкою про гру лідера збірної України Іллі Забарного на фланзі захисту в матчі з Данією.
На думку Кардаша, експеримент із Забарним не вдався, і більше Ілля не гратиме на фланзі оборони у збірній України.
«Навіщо було ставити Забарного на місці правого захисника? Мені ідея нашого тренерського штабу зрозуміла, але я б все одно не ставив би Забарного на фланг, не його це позиція. Думаю, що Ілля більше на фланзі оборони не зіграє», – цитує Кардаша сайт SportArena.
- Забарний за національну команду України провів 58 матчів, забивши три голи.
- Матч між збірними Данії та України не було дограно через втрату свідомості півзахисником господарів Крістіаном Еріксеном.
- Команди домовилися перервати товариську зустріч після години гри за рахунку 2:1 на користь Данії.
- Перший контрольний матч на зборі за нового тренера Андреа Мальдери проти Польщі синьо-жовті виграли з рахунком 2:0.
- Восени на Україну чекатиме новий сезон Ліги націй у дивізіоні В. Суперниками синьо-жовтих будуть збірні Угорщини, Грузії та Північної Ірландії.