Збірна України з футболу

Караваєв оцінив своє повернення в збірну України: «Продовжував контракт з Динамо і ставив цілі‎»

Віктор Глухенький
186
Олександр Караваєв. Фото: УАФ
Оборонець київського Динамо Олександр Караваєв прокоментував своє повернення до національної збірної України на листопадові матчі відбору до ЧС-2026 після тривалої перерви у виступах за головну команду країни.

Олександр Караваєв не став приховувати радості, що він знову отримав виклик до табору збірної України, бо ж востаннє головної команди країни його запрошували рік тому – у листопаді 2024-го.

«Після того моменту важко було сприйняти, що ти перестав їздити та грати за збірну. Тому що багато років постійно грав, багато позитивних емоцій було. Проте я сприйняв це, бо всі кажуть, що вік йде. Я все одно розумів всередині себе і на футбольному полі, що я ще можу багато дати. Тому продовжував контракт з Динамо і все одно ставив цілі про повернення до збірної», – розповів Караваєв в інтерв’ю YouTube-каналу ВЗБІРНА.

  • Поєдинок Франція – Україна буде зіграно сьогодні, у четвер, 13 листопада. Початок гри у Парижі о 21:45 за київським часом.
  • З Ісландією підопічні Сергія Реброва поміряються силами 16 листопада.

Нагадаємо, що у жовтневому циклі відбору на ЧС синьо-жовті на характері перемогли Ісландію (5:3) і переграли Азербайджан (2:1).

Реклама
9.6
200000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри