Збірна України з футболу

«Коли забивав Судаков, то вся команда Азербайджану втекла за Ванатом»: реакція Леоненка на гол України

Богдан Чернишевський
116
Владислав Ванат. Фото: УАФ
Колишній нападник київського Динамо і експерт Віктор Леоненко оцінив гру збірної Азербайджану в матчі кваліфікації чемпіонату світу 2026 року проти команди України (1:1).

Ексфорвард Динамо і експерт Віктор Леоненко в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua дав свою оцінку виступу збірної Азербайджану в поєдинку кваліфікації ЧС-2026 проти команди України (1:1).

Леоненко спочатку «пройшовся» по збірній України, так як вона не змогла виграти у слабкого на його думку суперника. 

«Так у них взагалі 11 матчів без перемог було! Що тут можна сказати: ось такі ми класні, раз Азербайджан обіграти не можемо. Всі біжать, стараються і вмирають, а наші пішки ходять.

Зате Махмудову свято зробили, дозволивши забити рекордний гол за збірну. Молодці! Хоча Азербайджану радіти теж особливо не варто. Гроші у них є, а гравців виховати не можуть. Нехай іноземців запрошують, щоб місцеві футболісти у них вчилися».

Потім він розкритикував гру азербайджанців в обороні. 

Відео голу Судакова

«Оборона Азербайджану – це гірше за аматорів. Захисник повинен дивитися на м'яч і грати в м'яч, а той дивився на Ваната. Практично всі наші довгі передачі за спину в першому таймі проходили, але ми, як завжди, забігали в воду, тому нічого і не виходило. 

Коли забивав Судаков, то вся команда Азербайджану втекла за Ванатом. Ось вам і рівень захисту».

  • 10 жовтня о 21:45 за київським часом збірна Азербайджану на виїзді зіграє проти французів.
  • Українці в той же день і час проведуть гостьовий поєдинок проти команди Ісландії.