«Миколі пощастило, що Трубін здійснив суперсейв»: Богданов висловився про гру Матвієнка з поляками
Ексхавбек Динамо і експерт Андрій Богданов в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» висловився про гру оборонця збірної України Миколи Матвієнка в товариському поєдинку проти поляків (2:0).
Богданов звернув увагу на помилку Матвієнка, яка могла стати результативною, проте в тому епізоді воротар Анатолій Трубін врятував збірну України від пропущеного голу. Він поставив гравцеві оцінку 6,0.
«За рахунку 2:0 Матвієнко дуже необачно зіграв, ледь не підвівши всю команду. Миколі пощастило, що Трубін здійснив суперсейв, хоча його розстрілювали впритул».
У той же час хавбек зазначив, що лінія оборони нашої команди, незважаючи на окремі невдалі дії, загалом впоралася зі своїм завданням в матчі з поляками.
«А так... Не можу сказати, що у нашої збірної було багато проблем в обороні. Так, певна метушня мала місце, але навіть з цим впоралися, зігравши на нуль».
- 30-річний Матвієнко віддав одну результативну передачу в 83 матчах за збірну України.
- 7 червня о 19:30 за київським часом команда італійського головного тренера Андреа Мальдери в гостях зіграє з данцями.