Збірна України з футболу

«Не все складається так, як хочеться. Але це не привід для негативу»: Шовковський відреагував на слова Реброва

Олександр Калінін
86
Олександр Шовковський і Сергій Ребров, фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер Динамо Олександр Шовковський опублікував реакцію на допис екснаставника збірної України Сергія Реброва.

Колишній головний тренер Динамо Олександр Шовковський у сторіс в своєму Instagram відреагував на слова вже екснаставника збірної України Сергія Реброва, який попрощався із командою і побажав їй успіхів у майбутньому.

Шовковський підтримав свого колегу і висловив впевненість, що фанати завжди повинні стояти на боці команди.

«Іноді в житті не все складається так, як хочеться. Але це не привід для постійного негативу. Сильна нація – це та, що вміє підтримувати, а не руйнувати. Ми маємо бути разом – і в перемогах, і в складні моменти. Сергію, дякую за роботу і відданість. Підтримую».

Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри