Збірна України з футболу

«Плювок в обличчя»: Циганик виніс вердикт одному з найганебніших матчів в історії збірної України

Переглядів 2287
Данило Моісеєнков
8 голосів
Анатолій Тимощук проти Польщі. Фото: EMPICS/Getty Images
Відомий журналіст Ігор Циганик згадав історію про вихід Анатолія Тимощука в матчі з Польщею на Євро-2016. Ведучий описав ту ситуацію однією фразою.

На Євро-2016 збірна України під керівництвом вже покійного Михайла Фоменка підходила до третього туру проти Польщі з нулем очок і без шансів на вихід до плей-оф.

Однак той матч все одно увійшов до історії як один з найганебніших в історії національної команди.

На 90+2-й хвилині при рахунку 0:1 на користь поляків, замість нападника Романа Зозулі на поле вийшов опорний хав Анатолій Тимощук, для якого той поєдинок став останнім і рекордним 144-м за збірну.

Ігор Циганик згадав той епізод та розповів, що воно означало в глобальному сенсі.

«Це був плювок в обличчя, кінець Фоменка, кінець епохи. Це уособлювало собою останні півроку управління Фоменка, коли ти не розумієш взагалі що відбувається.

Ну це Євро, останні хвилини, програємо 0:1, давайте хоч гол заб'ємо, а ми знімаємо нападаючого і ставимо опорника, просто щоб він показав, що він там був... А у нього все одно це все позабирали», – сказав журналіст в ефірі YouTube-каналу «Ігор Циганик».

• Тимощук й досі є рекордсменом національної збірної за кількістю проведених матчів: 144 поєдинки, чотири голи.
  • УАФ позбавила його всіх футбольних нагород та рекордів за його позицію стосовно війни в Україні.
  • Анатолій продовжує працювати у санкт-петербурзькому Зеніті помічником головного тренера.