Збірна України з футболу

«Проти таких команд усі чекають перемоги»: ексзірка УПЛ оцінив гру збірної України у відборі на ЧС

Олександр Карпенко
57
Футболісти збірної України. Фото: УАФ
Культовий півзахисник львівських Карпат Михайло Кополовець оцінив гру збірної України в останніх матчах кваліфікації ЧС-2026.

Михайло Кополовець оцінив перформанс збірної України в жовтневих матчах відбору на Мундіаль.

«Хлопці – молодці, проявили характер, забили багато голів. Ми побачили, що команда може грати. А що там та Ісландія? От подивилися – і що, наша команда слабша за них? Ні. Хоча перед грою багато хто говорив про силу Ісландії. Зрозуміло, коли ми граємо з Азербайджаном унічию, будь-який суперник здається сильним. Але ми можемо і маємо перемагати такі збірні, що й довели»

Також Кополовець додав.

«Подобалась загальна віддача. Хлопці були налаштовані, грали не за тренерів і не за себе, а за всю країну. Молодці. Так, наші гравці не люблять критику, але як не критикувати, коли з Азербайджаном граєш унічию? Проти таких команд усі чекають перемоги. Якщо ми й далі гратимемо так – проблем не буде», – наводить слова Кополовця NV.

  • Наразі збірна України посідає друге місце у своїй відбірковій групі з чотирма очками в трьох матчах.
  • 13 жовтня команда Сергія Реброва прийме Азербайджан на своєму номінальному домашньому полі у Кракові. Зустріч пройде о 21:45 за київським часом.