Збірна України з футболу

Ребров і збірна України: колишній головний тренер команди зробив публічну заяву після відставки

Олександр Калінін
433
Сергій Ребров, фото: УАФ
Тренер Сергій Ребров попрощався зі збірною України, яку очолював з червня 2023 року. Фахівець залишився на посаді віцепрезидента УАФ.

Вже колишній головний тренер збірної України Сергій Ребров на власній сторінці в Instagram попрощався з національною командою, яку покинув у середу, 22 квітня.

«Для мене було великою честю очолювати національну збірну протягом останніх трьох років. Разом із гравцями та тренерським штабом ми пережили багато позитивних та негативних моментів і емоцій. Я вдячний кожному з них за їхні зусилля протягом цього часу та УАФ за довіру, надавши мені цю можливість».

51-річний фахівець побажав успіхів синьо-жовтим у майбутньому. Ребров хоче бачити гарні результати команди, незважаючи на свою нову роботу.

«Перед будь-яким наступним етапом у своїй кар’єрі хочу щиро побажати подальших успіхів та нових досягнень нашій збірній у майбутньому».

Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри