Ребров прийняв рішення щодо збірної України: тренер визначився, де буде працювати найближчим часом
Віктор Вацко повідав, що чинний головний тренер національної збірної України Сергій Ребров залишиться наставником синьо-жовтої дружини принаймні до завершення відбору на ЧС-2026 року.
За інформацією джерела, Панатінаїкос й справді зацікавлений у послугах українського фахівця, але представникам клубу з Афін чітко дали зрозуміти, що Ребров наразі нікуди не піде.
До речі, інтерес до персони Сергія Станіславовича є не лише у грецького ФК
«До Реброва великий інтерес із Близького Сходу. І я трохи чув про цифри, які там фігурують. Ну, я вам скажу, що це цифри, від яких дуже важко відмовитись. Ну, одна справа жертвувати ними, коли здійснюється твоя тренерська мрія тренувати національну збірну своєї рідної країни», – про це сказав з-поміж іншого Вацко в ефірі своєї авторської програми на YouTube.
Нагадаємо, що в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» Ребров категорично спростував чутки, що він має намір тренувати Панатінаїкос.
- У вересневому циклі збірна України програла Франції (0:2) та розписала результативну нічию з Азербайджаном (1:1).
Календар матчів збірної України у кваліфікації ЧС-2026
- 10 жовтня, 21:45 – Ісландія – Україна;
- 13 жовтня, 21:45 – Україна – Азербайджан;
- 13 листопада, 21:45 – Франція – Україна;
- 16 листопада, 19:00 – Україна – Ісландія.