Збірна України з футболу

Ребров зізнався, чому на гру проти французів випустив напіврезерв: «‎Як усі кажуть, так воно і є»

Данило Моісєнков
100
Футболісти збірної України проти Франції. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров після перемоги над Ісландією розповів причини того, чому на матч проти Франції він провів ротацію.

Нещодавно, 13 листопада, збірна України у Парижі з рахунком 0:4 поступилася Франції, вийшовши на цю зустріч з напіврезервним складом. А вже у неділю, 16 числа, національна команда у Польщі здобула перемогу над Ісландією з рахунком 2:0 в рамках поєдинку вирішального, шостого туру групового етапу відбору до чемпіонату світу-2026.

Головний тренер збірної Сергій Ребров розповів, чому прийняв рішення провести масштабну ротацію у першій зустрічі цієї міжнародної паузи.

«Стратегія? Тренерська перемога? Це перемога гравців. Думаю, багато для кого було зрозуміло, що у грі проти Франції треба було дати відпочити футболістам. Як усі кажуть, так воно і є, що збірна Україна дуже важко грає другий матч. Тому було прийнято таке рішення. Вважаю, що це рішення було вірним», – сказав фахівець на післяматчевій пресконференції.

  • Стикові матчі пройдуть вже у березні. Чемпіонат світу у 2026 році відбудеться у США, Канаді та Мексиці. Для збірної України цей Мундіаль може стати другим за всю історію незалежності.
  • Нагадаємо, що вперше, ще у 2006 році під керівництвом Олега Блохіна, наша команда дійшла до 1/4 фіналу, де поступилася Італії з рахунком 0:3.
  • Діючими чемпіонами світу є аргентинці, а найбільш титулованою збірною залишається Бразилія – п'ять кубків.
Реклама
9.6
200000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри