«Реброву треба було вносити зміни»: ексворотар Динамо виділив одного гравця у грі України зі шведами
Збірна України знову не зіграє на чемпіонаті світу. Напередодні команда Сергія Реброва програла у півфіналі плейоф відбору на ЧС-2026 Швеції – 1:3.
Тренер Володимир Циткін вказав на прорахунки тренерського штабу українців, який вчасно не вніс зміни у склад команди.
«Кого виділити у збірній України? Хіба що Матвія Пономаренка, який відзначив дебют забитим голом, але він вже нічого не вирішував. Можливо, все було б інакше, коли б динамівець раніше вийшов на поле. Як на мене, Реброву треба було вносити кардинальні кадрові зміни відразу, коли рахунок став – 0:2. Цього чомусь не сталося».
За словами спеціаліста, нинішнє покоління збірної України немає свого лідера, який би повів команду до великих перемог.
«Наша збірна знову не виправдала надій. Складається враження, що й нинішньому поколінню гравців, серед яких немає лідерів, не до снаги здобувати великі перемоги», – цитує Циткіна сайт Sport.ua.
- 31 березня збірна України проведе товариський матч з Албанією у Валенсії.
- 25 вересня національна команда розпочне свій шлях у розіграші Ліги націй 2026/27.
- Першим суперником нашої команди стане Угорщина, поєдинок пройде у гостях о 21:45 за київським часом.