Судаков зізнався, чи зіграє у наступному матчі збірної України: хавбек зробив остаточну заяву
Півзахисник збірної України Георгій Судаков отримав травму у матчі з Ісландією й достроково залишив розташування національної команди. Футболіст зробив звернення до вболівальників.
Атакувальний півзахисник збірної України Георгій Судаков достроково залишив розташування національної команди через травму, отриману у грі проти Ісландії (5:3).
Зірка Бенфіки зазнав ушкодження плеча у середині першого тайму й не зміг продовжити матч. Згодом футболіст особисто прокоментував ситуацію у своєму Instagram, підтвердивши, що не вийде на поле в найближчій зустрічі.
«На жаль для мене цей збір завершився, сподіваюсь на швидке відновлення. Хлопцям бажаю перемоги в наступному матчі», – написав Судаков.
- Після перемоги над Ісландією збірна України піднялася на друге місце у групі «D», маючи чотири очки.
- Команда Сергія Реброва відстає від лідера Франції на п’ять балів, випереджаючи Ісландію на один і Азербайджан на три.
- Наступний матч синьо-жовті проведуть 13 жовтня у польському Кракові проти збірної Азербайджану. Початок поєдинку – о 21:45 за київським часом.
Результати матчів групи D:
- Україна – Франція – 0:2;
- Ісландія – Азербайджан – 5:0;
- Азербайджан – Україна – 1:1;
- Франція – Ісландія – 2:1;
- Ісландія – Україна – 3:5;
- Франція – Азербайджан – 3:0.
Календар матчів збірної України у відборі до ЧС-2026
- 13.10.2025. 21:45 – Україна – Азербайджан;
- 13.11.2025. 21:45 – Франція – Україна;
- 16.11.2025. 19:00 – Україна – Ісландія.