«Він стає в команді Реброва «священною коровою»: журналіст розкритикував довіру до Ярмоленка у збірній України

Переглядів 10189
Данило Моісеєнков
4 голоси
Андрій Ярмоленко. Фото: Google
Відомий журналіст Сергій Болотніков прокоментував гру вінгера і капітана збірної України Андрія Ярмоленка в червневих матчах національної команди.

Відомий український журналіст Сергій Болотніков висловив своє невдоволення положенням вінгера Андрія Ярмоленка у збірній України після призначення на пост головного тренера команди Сергія Реброва.

«Мені здається, що він стає в команді Реброва «священою коровою» і мені це трішки не подобається. Після матчу з Німеччиною я навпаки його хваливі казав: «дивіться, незважаючи на вік, людина доводить свій рівень і право грати в цій збірній».

Я залишаюсь при своїй думці, але це право не означає грати всі три матчі і максимальну кількість часу».

Також журналіст розповів про свої очікування щодо стартового складу на матч з Мальтою (1:0), зокрема, він сподівався побачити Олександра Зубкова.

«В цьому матчі я очікував, що вийде Зубков. Були чутки що у нього пошкодження, але він був в заявці і не вийшов. Добре, не в старті, ну хоча б після першого тайму, на 60-й хвилині – ні.

Ярмолу міняють лише на 80-й хвилині, хоча явно ця заміна просилася раніше», – сказав Болотніков в ефірі ютуб-каналу «KDK».

• Нагадаємо, що нещодавно Ярмоленко офіційно залишив Аль-Айн.
  • Повідомлялося, що Андрій продовжить свою кар'єру у Динамо та навіть може стати спортивним директором киян.
  • В минулому сезоні вінгер провів 33 матчі за Аль-Айн, в яких забив 12 голів та віддав шість результативних передач.
  • У складі збірної України Ярмоленко зіграв вже 114 поєдинків, в яких відзначився 45 м'ячами.