«Якби я забив 50-60% своїх моментів, то давно випередив би Блохіна»: Шацьких оцінив Ваната, Яремчука і Довбика
Легендарний узбекистанський форвард Динамо і експерт Максим Шацьких в ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua оцінив нападників збірної України Артема Довбика, Романа Яремчука і Владислава Ваната.
За словами Шацьких, Довбик, Яремчук і Ванат є абсолютно різними гравцями зі своїми перевагами і недоліками.
«Вони абсолютно різні. Довбик – фактурний, Яремчук – різноманітний та об'ємніший у роботі без м'яча. Ванат – молоденький і швиденький. Якби він ще реалізовував все, що створюється, то набагато покращив би свої бомбардирські якості.
У Ваната, як і в мене свого часу було. Я з п'яти два забивав, а він із п'яти, можливо, три забиває. Якби я у своїй кар'єрі забив 50-60% своїх моментів, то напевно давним давно випередив би Олега Володимировича Блохіна».
Він вважає, що Ванат здатний додати в іспанській Жироні.
«Найголовніше, що Ванат має моменти. Це означає, що він правильно себе пропонує, відкривається та думає. Забивати – це вже індивідуальна майстерність, цьому дуже складно навчити. Він уже почав забивати в Іспанії. Зараз трохи зміцніє, освоїться, пройде акліматизацію, і все в нього буде добре».
- 28-річний Довбик в поточному сезоні забив два голи і зробив дві результативні передачі в 14 матчах (564 хвилини) у складі італійської Роми.
- 29-річний Яремчук у цій кампанії відзначився двома м'ячами у п'яти зустрічах за грецький Олімпіакос (111 хвилин).
- 23-річний Ванат забив три голи і віддав один результативний пас в 10 поєдинках за каталонський колектив.