Збірна України з футболу

«‎Збірна України не вважається фаворитом»: легенда Карпат оцінив жеребкування групового етапу ЧС-2026

Віктор Глухенький
78
Радість гравців збірної України. Фото: УАФ
Колишній півзахисник Карпат і легенда зелено-білих Михайло Кополовець висловився про потенційних суперників синьо-жовтої дружини на чемпіонаті світу 2026 року.

Днями, 5 грудня, у столиці США Вашингтоні відбулося жеребкування групового етапу чемпіонату світу 2026 року, за підсумками якого своїх потенційних суперників на Мундіалі дізналась й національна збірна України.

Михайло Кополовець натякнув, що жереб для синьо-жовтої дружини прийнятний, але думати про ЧС-2026 підопічним Сергія Реброва поки зарано.

«Збірна України не вважається фаворитом, побажав би хлопцям не звертати увагу на рейтинги, бо вони в футбол не грають. Якщо все буде гаразд в плейоф, то після жеребкування ми не потрапили до, як кажуть, групи смерті. Так, рівень майстерності гравців збірної Нідерландів дещо вищий, але з тими ж японцями можна поборотися за друге прохідне місце.

На папері ніби все чітко, тепер дуже важливо, аби підопічні Сергія Реброва виправдали надії», – сказав Кополовець в інтерв'ю порталу Sport.ua.

У першому раунді плейоф до ЧС-2026 Україна зіграє проти Швеції, а у разі перемоги над скандинавами синьо-жовта дружина на формально домашньому полі прийматиме переможця пари Польща – Албанія.

❗️Поєдинки плейоф до ЧС-2026 відбудуться на весні наступного року. Півфінали – 26-го березня, фінали – 31-го.

  • Мундіаль 2026 року пройде з 11 червня по 19 липня 2026 року.
  • Матчі приймуть 16 стадіонів у США, Канаді та Мексиці. Учасники чемпіонату світу будуть розподілені на 12 груп по чотири команди.

Результати збірної України у відборі на ЧС-2026

  • Україна – Франція – 0:2
  • Україна – Азербайджан – 1:1
  • Ісландія – Україна – 3:5
  • Україна – Азербайджан – 2:1
  • Франція – Україна – 4:0
  • Україна – Ісландія – 2:0
Реклама
9.7
1000000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри