Збірна України з футболу

Збірна України стартувала у відборі Євро-2025 з шаленого матчу: гра завершилася великим камбеком і 6 голами

Переглядів 244
Владислав Лютостанський
Збірна України U-17. Фото: УАФ
Юнацька збірна України (U-17) стартувала у відборі на чемпіонат Європи-2025 з вольової перемоги. Підопічні Юрія Мороза переграли одноліток з Косова.

У середу, 9 жовтня, юнацька збірна України (U-17) зустрічалася з однолітками з Косова у матчі стартового туру першого етапу кваліфікації на чемпіонат Європи-2025.

Команда Юрія Мороза вже на початку зустрічі пропустила двічі – голами відзначалися Рін Ахметі та Ліржон Абдуллаху.

Проте вже на перерву синьо-жовті йшли переможцями. Дубль на свій рахунок записав Дмитро Зудін, ще один м'яч забив Павло Люсін. Той-таки Люсін на початку другого тайму теж відзначився другим голом, встановивши підсумковий результат зустрічі.

Перший етап кваліфікації на чемпіонат Європи-2025 (U-17), перший тур

Косово – Україна – 2:4 (2:3)

Голи: Ахметі, 4, Абдуллаху, 12 – Зудін, 16, 25, Люсін, 24, 62

• Нагадаємо, що кваліфікаційний турнір Євро-2025 (U-17) проходитиме з 9 до 15 жовтня.
  • У наступному матчі команда Мороза зіграє з юнацькою командою Казахстану. Поєдинок відбудеться 12 жовтня. Початок гри о 15:00 за Києвом.
  • Заключний поєдинок синьо-жовті проведуть з бельгійцями 15 жовтня.