Збірна України з футболу

Збірна України U-19 реабілітувалася за поразку від косоварів: команда Кузнєцова розгромила словаків

Переглядів 2568
Дмитро Котков
Українська молодіжка святкує перемогу. Фото: УАФ
Національна команда України U-19 після того, як її здолала збірна Косова, зуміла переграти Словакію, забивши чотири м'ячі у їхні ворота.

Юнацька збірна України розгромила однолітків зі Словаччини у матчі третього туру першого кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи 2024 року. Жовто-сині здобули перемогу з рахунком 4:0.

Цікаво, що перші три м’ячі у цій зустрічі були забиті в період з 30-ї хвилини до 39-ї. Точними ударами відзначилися Єрмачков, Деркач та Михавко. У другій половині поєдинку, коли справа йшла до фінального свистка, Пономаренко ще раз залишив автограф у воротах словаків.

Євро-2024 U-19. Кваліфікація. Група 7. Третій тур

Словаччина U-19 – Україна U-19 – 0:4

Голи: Єрмачков, 30, Деркач, 36, Михавко, 39, Пономаренко, 84.

• Ця вікторія гарантує Україні участь у другому кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи.
  • Таким чином, підопічні Олега Кузнецова реабілітувалися за поразку від Косова (0:4) у минулому турі.