Арсенал встановив неприємний рекорд: команда Зінченка ввійшла в історію АПЛ

Переглядів 3646
Артем Жилінський
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
У суботу, 26 серпня, у матчі третього туру Англійської Прем'єр-ліги ллндонський Арсенал зіграв унічию 2:2 з Фулхемом на своєму полі, пропустивши на першій хвилині.

Перший гол у цьому матчі було забито Фулхемом вже на першій хвилині, коли Андрес Перейра відкрив рахунок. Це був третій випадок у 2023 році, коли «каноніри» пропустили гол на першій хвилині гри, попередньо зробивши це в іграх із Саутгемптоном та Борнмутом.

Арсенал у такий спосіб став першою командою в історії чемпіонату Англії, якій суперники забивали голи на першій хвилині тричі протягом одного календарного року.

Столичний клуб  також має у своїх лавах українського захисника Олександра Зінченка, який розпочав цей матч на лаві запасних та вийшов на поле на 56-й хвилині, змінивши Партея.

• Після цього матчу команда Мікеля Артети з сімома очками в активі іде на третьому місці в АПЛ.
  • Наступний поєдинок Арсенал зіграє 3-го вересня з Манчестер Юнайтед.
  • В новому сезоні АПЛ Олександр Зінченко провів дві гри за Арсенал, двічі виходячи на заміну. Результативними діями українець не відзначився.